KONST / Litografier / Färglitografi 14666128
nr 1466 6128
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
"Absolut Vodka". Signerad, numrerad 11/175. Färglitografi. Bladets mått: 90x60cm, yttermått inklusive ram: 107x75,5cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:46:11
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
6
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann